Choď na obsah Choď na menu

Winnipeg Jets porazil v prodloužení Edmonton Oilers

Play-off NHL pokračuje divoce. Jedna z her je mezi Edmonton Oilers a Winnipeg Jets. Nakonec žádný tým neskóroval v základní hrací době a oba týmy v nhl dresy nastoupily do prodloužení. Winnipeg Jets porazil Edmonton Oilers 1: 0 gólem za prodloužení a v sérii vyhrál 2: 0.

V posledním zápase obou týmů, i když se prvního gólu ujal Edmonton Oilers, Winnipeg Jets rychle vyrovnal skóre. V poslední čtvrtině nedokázal Edmonton Oilers zorganizovat slušný útočný protiútok poté, co ho předstihlo skóre. Nakonec byl Winnipeg poražen Winnipegem. Jets poražený. Winnipeg Jets byl na začátku hry velmi aktivní a hráli proti Edmontonu Oilers. Ale obrana Edmontonu Oilers je také velmi dobrá. Oba týmy neskórovaly v základní hrací době. Hra vstoupila do prodloužení. Když čtvrtá minuta prodloužení, Winnipeg Jets konečně skóroval a Winnipeg Jets se také spoléhal na to. Cílem bylo dokončit tradici 1: 0. Tímto způsobem se Winnipeg Jets vrátil domů s náskokem 2: 0.

Hra NHL vstoupila do play-off a této události věnuje pozornost nespočet fanoušků. Mnoho fanoušků si chce koupit nhl dresy, věnujte prosím pozornost našemu oficiálnímu webu, nakupujte na našem webu, budeme i nadále aktualizovat produkty a herní novinky.