Choď na obsah Choď na menu

Tampa Bay Lightning remizovala ve finále Východní konference

Ve čtvrtém zápase finále Východní konference v Amalie Areně v Tampě, kde New York Rangers vedli o dvě kola, Tampa Bay Lightning úspěšně zvrátila vysoké skóre ve hrách 3 a 4 a remizovala 2:2. . Tím New York Rangers přišli o vedení ve finále Východní konference. Fanoušci si mohou obléknout nhl dresy a zapojit se do hry.

Tampa Bay Lightning předváděla silný útok hned od začátku, patovou situaci prolomila jako první, Pat Maroon vedl Tampa Bay Lightning v čase 2:38 první čtvrtiny 1:0. Nikita Kucherov zvýšil vedení na 2:0 ve 13:07 druhé čtvrtiny, Stamkos v dres Tampa Bay Lightning na 3:0 ve 4:56 třetí, Panarin vstřelil na 16:27 Jeden gól, skóre se přepisovalo na 3- 1. Palát do prázdné branky zvýšil na 4:1, když zbývalo devět sekund.

Na konci zápasu Tampa Bay Lightning pečetil skóre na 4:1. Finále Východní konference srovnalo skóre a jejich další kolo se hraje dnes večer. Těšte se na jejich skvělé vystoupení.