Choď na obsah Choď na menu

První tým, který v této sezóně vstřelil 6 gólů ve 2. čtvrtině

V této sezóně to bylo těsné kolo NHL, Pittsburgh Penguins a New Jersey Devils vstřelili sedm gólů. Pittsburgh Penguins i New Jersey Devils vstoupili do hry ve druhé čtvrtině, díky čemuž se tento rozdíl stal okamžitou výhodou. New Jersey Devils porazili Philadelphii Flyers 7:0, což je jejich první sedmigólové čisté konto v této sezóně. Philadelphia Flyers v průběhu let ztrácela na síle a každou sezónu končila poslední.

V této sezóně si New Jersey Devils už zajistili postup do play off a jejich nhl dresy se po dlouhých letech opět utkají o čest šampionátu. Pittsburgh Penguins předvedli vynikající vítězný zápas, když porazili Tampu Bay Lightning 7:3. Pittsburgh Penguins byli naposledy na sérii porážek a doufají, že toto vítězství začíná dobře. Tampa Bay Lightning se ujala vedení v první čtvrtině a otočili ji Pittsburgh Penguins. Po zápase se také hluboce zamyslí.

Ať už jde o Pittsburgh Penguins nebo Tampu Bay Lightning, všichni bojují o postup do play off. Pittsburgh Penguins, kteří v posledních několika sezónách prohráli po sobě jdoucí play-off, byli také tvrdě zasaženi, ale pro veterány Evgeniho Malkina a Sidneyho Patricka Crosbyho už byla jejich srdce vycvičená, aby si udrželi stav vášně. Jak Jevgeni Malkin, tak Sidney Patrick Crosby oblékali dres Pittsburgh Penguins téměř 20 let a v letech 2015-2017 zažili také dvě vítězství ve Stanley Cupu za sebou. Neopatrnost Tampy Bay Lightning umožnila Pittsburghu Penguins vstřelit ve druhé čtvrtině šest branek, takže stíhací jízda v závěrečné čtvrtině už porážku změnit nemohla.