Choď na obsah Choď na menu

Montreal Canadiens porazil Vegas Golden Knights 3: 2 a znovu získal vítězství

Vegas Golden Knights, kteří doma hráli v aréně Deutsche Telekom, podlehli Montrealu Canadiens 2: 2 a obě strany remizovaly 1: 1.

V první hře obou týmů měli Vegas Golden Knights na scéně absolutní výhodu a výkon brankáře Montrealu Canadiens byl znepokojující. Defenzivní systém Montrealu Canadiens se zdá být neschopný najít dobrý způsob, jak čelit obránci Vegas Golden Knights. Navíc dlouhá doba odpočinku a časový rozdíl mezi návštěvou týmu východního pobřeží na západním pobřeží omezily výkon Montrealu Canadiens v nhl dresy.

Po začátku hry byl Montreal Canadiens podle očekávání. V 6 minutách a 12 sekundách první čtvrtiny využil Montreal Canadiens příležitost vstřelit míč a ujal se vedení 1: 0. V 16 minutách a 30 sekundách Montreal Canadiens prodloužil skóre a na konci první čtvrtiny vedl Montreal Canadiens 2: 0. Jakmile přišlo druhé čtvrtletí, brankář Montrealu Canadiens hrál statečně a udělal mnoho po sobě jdoucích zákroků, aby udržel gól Montrealu Canadiens neporušený. Montreal Canadiens zaútočil ve druhé čtvrtině v 17 minutách a 45 sekundách a skóre se změnilo na 3: 0. V 18 minutách a 46 sekundách Vegas Golden Knights inkasovali gól a Montreal Canadiens se na konci druhé čtvrtiny ujal vedení 3: 1. Ve třetím čtvrtletí zahájil Vegas Golden Knights silný útok. Ve 14 minutách a 46 sekundách využil Vegas Golden Knights příležitosti obléhací poloviny a získal další bod. Montreal Canadiens v dres Montreal Canadiens obstál na poslední chvíli v testu a nakonec si Montreal Canadiens odnesl cenné vítězství 3: 2. Velké skóre se dělilo na 1-1. O dva dny později budou oba týmy pokračovat v soutěži v Bell Aréně v Montrealu.