Choď na obsah Choď na menu

Carolina Hurricanes skórovala 4: 2 a postoupila do dalšího kola play-off

Domácí Nashville Predators doma podlehli Carolina Hurricanes 3: 4 v prodloužení. Carolina Hurricanes v nhl dresy úspěšně vstoupila do dalšího kola play-off.

Carolina Hurricanes vedla ligu v pravidelných sezónách před vstupem do play-off a je také považována za oblíbený tým, který letos zvítězil. V prvních dvou zápasech série se Carolina Hurricanes ujala vedení 2: 0, ale Nashville Predators po návratu na domácí kurt vyhrály dvě po sobě jdoucí hry, čímž se velké skóre vrátilo na nerozhodný výsledek 2: 2 a oba týmy všichni skórovali v posledních třech hrách. Přesčas. Carolina Hurricanes se v prvním kole spoléhala na osobní schopnosti hráčů, zatímco Nashville Predators trpělivě vytvářeli příležitosti prostřednictvím protiútoků. Kromě toho v této sezóně hrála Carolina Hurricanes 5krát v Nashvillu a všechny ztratila.

V této hře stadion Bridgestone v Nashvillu předvedl 14 107 fanoušků a stadion byl téměř plný. Oba týmy hrály na začátku hry velmi agresivně a góly byly všechny ty a já. Tato hra byla velmi vzrušující, oba týmy remizovaly 3: 3 v základní hrací době a oba týmy hrály čtvrtý zápas po sobě až do prodloužení. Cíl 1:06 v prodloužení umožnil týmu Carolina Hurricanes porazit Nashville Predators 4: 3. Tímto způsobem Carolina Hurricanes v dres CarolinaHurricanes vyřadila Nashville Predators 4: 2 a v dalším kole nastoupí proti Tampa Bay Lightning.