Choď na obsah Choď na menu

Montreal Canadiens postupuje do finále 4: 2

Semifinále Stanley Cupu 2021 pokračuje. V této hře se Vegas Golden Knights znovu změnili a Montreal Canadiens v nhl dresy neprovedl žádné úpravy v sestavě. Výsledkem je, že Montreal Canadiens na scéně trochu zaostává za svými soupeři, ale vždy se ujímá vedení v skóre. Nakonec Montreal Canadiens porazil Vegas Golden Knights 3: 2 a vyřadil soupeře 4: 2 s celkovým skóre 4: 2, což vedlo k finále.

Na začátku hry byly obě strany vyrovnané. Ve 14. minutě vedl Montreal Canadiens 1: 0. Tentokrát ale Vegas Golden Knights nebyl sražen tlakem. Týmu trvalo pouze 1 minutu, než skóre vyrovnal, 1: 1. Obě strany ve druhé čtvrtině nadále stagnovaly, ale v 10. minutě hry jim provedení týmu Montreal Canadiens opět pomohlo dostat se do vedení, 2: 1. Poté byla hra velmi nervózní. Vegas Golden Knights dostaly dvakrát více šancí, ale stále nedokázaly skórovat. Jen 1 minutu do třetí čtvrtiny Vegas Golden Knights opět srovnal skóre a na konci základní hrací doby se hra skončila nerozhodně 2: 2. Do prodloužení.

V prodloužení převzali iniciativu Vegas Golden Knights. Neustále útočili a Montreal Canadiens nemohl dýchat. Ale za 1 a půl minuty Montreal Canadiens v dres Montreal Canadiens podnítil protiútok a skóroval. Nakonec Montreal Canadiens vyhrál přesčas 3: 2. Celkové skóre vyřadilo Vegas Golden Knights 4: 2 a vstoupilo do finále.