Choď na obsah Choď na menu

Colorado Avalanche poráží Vegas Golden Knights v prodloužení

Druhá hra Západní konference o play-off Stanley Cupu se odehrála v Denveru. Ačkoli Colorado Avalanche byla potlačena soupeři na scéně, porazila hostující Vegas 3: 2 s klíčovým cílem v prodloužení. Golden Knights, skóre série dosáhlo 2: 0.

První hra obou týmů se stala jednostrannou situací. Vegas Golden Knights v nhl dresy také prohráli první zápas s porážkou 1: 7. Dnešní hra byla také nesmírně intenzivní a skóre také střídavě rostlo. Po pravidelné době oba týmy remizovaly 2: 2 a vstoupily do prodloužení. Netrvalo dlouho a začalo přesčasy. Colorado Avalanche využil příležitosti ke vstřelení míče a dokončení tradice! Colorado Avalanche nadšeně porazilo doma Vegas Golden Knights 3: 2.

V této hře Vegas Golden Knights změnili svou pasivitu v předchozí hře. Od začátku druhého čtvrtletí kládli větší důraz na kontrolu míče a tlak. Úspěšně potlačili Colorado Avalanche a zmírnili zuřivou kolizi jako v první hře. Změna ve hře jim umožnila útočit kolem branky Colorado Avalanche. Brankář Colorada Avalanche si však přesto vedl dobře. Opakovaně odmítal góly Vegas Golden Knights a pomohl týmu Colorado Avalanche v dres Colorado Avalanche přežít přesčas. Ukončil soupeře více a méně.