Choď na obsah Choď na menu

Montreal Canadiens prohrál s Winnipeg Jets 4: 0 a postoupil do semifinále

Play-off 2021 Stanley Cup pokračovalo. Ve čtvrtém fokusu finále severní divize byl Montreal Canadiens v nhl dresy v úžasu a celá hra má ohromnou výhodu, ačkoli Winnipeg Jets stáhl hru do prodloužení. „Ale díky tvrdé bitvě o prodloužení Montreal Canadiens stále těsně porazil Winnipeg Jets 3: 2 a přehrál Winnipeg Jets 4: 0 a stal se prvním týmem, který postoupil do semifinále.

Před zápasem Montreal Canadiens v dres Montreal Canadiens upravil sestavu kvůli zranění. Winnipeg Jets neprovedl zásadní úpravy sestavy. Od první čtvrtiny do 8. minuty využil Montreal Canadiens šance hrát stále méně a ujímat se vedení, Montreal Canadiens vedl 1: 0. Od té doby se ofenzíva domácího týmu nezmenšila. V 19. minutě rozšířili svůj náskok a skóre bylo 2: 0. Ve druhém čtvrtletí zahájil tým Winnipeg Jets protiútok. Za méně než 2 minuty otevřeli situaci a díky spolupráci hráčů skórovali 2: 1. Po více než 3 minutách vyrovnal temperamentní Winnipeg Jets skóre 2-2. Od té doby zahájil Montreal Canadiens útočné šílenství. Druhá polovina druhé a třetí čtvrtiny plně řídila rytmus hřiště, ale tým Winnipeg Jets držel skóre a přetáhl hru do prodloužení.

Poté prodloužení trvalo pouze 1 minutu a 39 sekund a Montreal Canadiens využil příležitosti a stanovil skóre na 3: 2. Montreal Canadiens prošel tímto vítězstvím za prodloužení, zametl Winnipeg Jets 4: 0 a stal se prvním týmem, který vstoupil do semifinále.