Choď na obsah Choď na menu

Anaheim Ducks se vrací v prodloužení, aby porazil Boston Bruins

Byl to šílený zápas, vítězství se obrátilo v prodloužení, dva góly přetrhly vítěznou sérii soupeře. Tento druh herní scény byl poprvé představen v nové sezóně. Oba týmy byly v minulé sezóně stále na prvním a posledním místě žebříčku. Boston Bruins byli v minulé sezóně nejlepší v lize a vyhráli Presidents Cup, zatímco Anaheim Ducks byli poslední v lize. Nyní uplynulo léto a první zápas těchto dvou týmů v nové sezóně měl vlastně neuvěřitelnou dohru.

Anaheim Ducks porazili Boston Bruins 4:3 a vytvořili první zázrak nové sezóny. Anaheim Ducks zaostávali o dva góly proti Bostonu Bruins a do konce zápasu zbývaly méně než dvě minuty. Anaheim Ducks předvedli neuvěřitelný návrat a vyhráli 4:3 v prodloužení. Fanoušci v dres Anaheim Ducks byli tak šokováni, že zapomněli, jak se jásot vydával.

Anaheim Ducks s pomocí nováčka Lea Carlssona, který nosil nhl dresy s číslem 91, vyrovnali skóre, když zbývalo 1:55 v závěrečném framu. Troy Terry přesměroval přihrávku dopředu a zbývalo 14 sekund. Vítězný gól. Sérii šesti vítězných zápasů Boston Bruins přerušil Anaheim Ducks, a tak budou po prohraném utkání také myslet na to, aby se postavili na nohy. Neúspěšné hry vždy umožní týmu jasně vidět jeho nedostatky a kde je síla soupeře. Hráči Bostonu Bruins odcházeli z kurtu s klidným přístupem.