Choď na obsah Choď na menu

Vegas Golden Knights upravili svůj stav a úspěšně porazili Minnesota Wild

V prvním kole zápasu mezi těmito dvěma týmy hráli Vegas Golden Knights útočně velmi chaoticky. Udělali 42 střel v poli, ale nedostali dobrou šanci na skórování. Záviseli na dokonalém výkonu brankáře, který měl na sobě nhl dresy, aby vydržel ve hře až do prodloužení. Ale stále prohrál s týmem Minnesota Wild. Největším problémem Vegas Golden Knights je stále zranění hráče, díky kterému byl Vegas Golden Knights nedostupný ve střední pozici.

Na začátku hry si Vegas Golden Knights zvolilo podobnou taktiku jako ta předchozí. Snažili se ze všech sil vytvořit střelu velmi jednoduchým východem a záložníkem. Takový přestupek však nemohl představovat hrozbu pro Minnesotu Wild, která byla v plném proudu. Minnesota Wild dnes věnuje více pozornosti kolizím a je také aktivnější při hledání útočných příležitostí.

Minnesota Wild opět ukázala dobrou kontrolu v této hře. Střelili 35-28, aby vedli Vegas Golden Knights. Dobře zahrál i brankář. Gól Matta Dunbara ve druhé čtvrtině jim dal vedení. Jonathan Marcheso a Alex Tucci však ve druhém čtvrtletí vstřelili po sobě jdoucí góly, aby skóre předjeli, což na tým Minnesota Wild vytvořilo velký tlak. Ve třetím čtvrtletí nemohla Minnesota Wild zahájit hru. Alex Tucci v dres Vegas Golden Knights dal další gól a dvakrát skóroval, aby pomohl týmu zajistit vítězství. Nakonec Vegas Golden Knights porazili Minnesota Wild 3: 1. Další zápas mezi těmito dvěma týmy se bude hrát na domácím hřišti Minnesoty Wild o dva dny později.