Choď na obsah Choď na menu

Montreal Canadiens porazil Tampa Bay Lightning ve hře 4 finále NHL

Ve čtvrtém zápase finále Stanley Cupu 202021 zvítězil obhájce titulu Tampa Bay Lightning ve všech prvních třech zápasech. Montreal Canadiens v NHL Ishockey Tröjor nemá ústup. Montreal Canadiens, který neměl ústup, ukázal svou nejsilnější bojovou účinnost, když v prodloužení odrazil Tampa Bay Lightning 3: 2 a vyrovnal sérii na 1: 3.

Na začátku hry zahájil Tampa Bay Lightning útok přes palubu, aby potlačil Montreal Canadiens. Montreal Canadiens se jen těžko mohl dostat ze svého obranného pásma. Po převzetí nevybíravého bombardování Tampa Bay Lightning začal Montreal Canadiens organizovat protiútok. V 15 minutách a 39 sekundách vstřelili gól 1: 0. Tento gól zvýšil morálku fanoušků Montrealu Canadiens a Kanady a hra se obrátila na stranu červeného Montreal Canadiens tröjor. Poté, co pustili ruce a nohy, znovu získali iniciativu, převzali kontrolu nad centrální zónou, často zahájili útoky a narušili rytmus držení míče a reorganizace Tampa Bay Lightning. Když ve druhé čtvrtině zbývají tři minuty, dala Tampa Bay Lightning gól 1: 1.

Ve 8 minutách a 48 sekundách a 13 minutách a 48 sekundách ve třetí čtvrtině oba týmy vstřelily gól 2-2! Hra vstupuje do prodloužení. Nakonec bilance klesla na Montreal Canadiens. V 3:57 sekundy Montreal Canadiens rychle kontroval a skóroval. Porazil Tampa Bay Lightning 3-2.